16 komponentai, lemiantys šildomos striukės kainą
Šildoma striukė yra daugiau nei audinys ir siūlės – tai integruota tekstilės, elektronikos ir akumuliatorių technologijos sistema. Supratimas, kas lemia kainą komponentų lygmeniu, yra veiksmingų kainų derybų ir specifikacijų kompromisų sprendimų pagrindas.
| Sąnaudų komponentas | Bendros kainos procentinė dalis | Tipinis diapazonas (FOB) | Kas skatina variaciją |
|---|---|---|---|
| Apvalkalo audinys ir izoliacija | 20–30 % | 5–22 USD | Audinio tipas (poliesteris arba 3L WP), izoliacija (be pūkinio užpildo), DWR padengimas, audinio fabriko lygis |
| Šildymo sistema | 18–25 % | 5–18 USD | Zonų skaičius, anglies pluošto tankis, valdiklio tipas (mygtukas ar programėlė), laidų kokybė |
| Baterijų paketas | 15–22 % | 4–15 USD | Talpa (mAh), elementų šaltinis (1 pakopos, palyginti su generiniu), sertifikavimo lygis, išmaniosios BMS funkcijos |
| Darbas (iškirpimas / siuvimas / integravimas / kokybės kontrolė) | 15–20 % | 5–12 USD | Darbo sąnaudų regionas, gamybos sudėtingumas, kokybės kontrolės kruopštumas, automatizavimo lygis |
| Apdaila ir furnitūra | 8–12 % | 2–6 USD | Užtrauktuko prekės ženklas (YKK ar generinis), sagų kokybė, raištelis, lipdukai, šviesą atspindinti juosta |
| Pakuotė ir prekės ženklo kūrimas | 5–8 % | 1,50–5 USD | Pakabinama etiketė, polietileninis maišelis ir mažmeninė dėžutė, logotipo siuvinėjimas, priežiūros etiketė, firminė pakuotė |
Šie procentai atspindi vidutinės klasės šildomų striukių gamybos vidurkį. Pradinėje pakopoje dominuoja baterijų ir šildymo sistemos išlaidos, nes jos yra mažiau derybų objektas nei audinys ir darbas. Aukščiausios klasės pakopoje audinys ir izoliacija užima didesnę dalį, nes prekių ženklai investuoja į technines medžiagas ir pūkinį užpildą.
2Didmeninės kainos lygiai pagal specifikacijos lygį
Šildomų striukių didmeninės kainos suskirstytos į keturis skirtingus lygius, kurių kiekvienas apibrėžiamas konkrečiu medžiagų deriniu, šildymo savybėmis ir prekės ženklo pozicionavimu. Tai yra FOB (nemokamai į laivą) kainos iš gamyklos – į jas neįskaičiuotas siuntimas, muitai ar paskirties šalies logistika.
1 pakopa: pradinio lygio (25–38 USD už akciją)
Šios striukės pagamintos iš paprasto poliesterio apvalkalo, 2–3 zonų anglies pluošto šildymo sistemos su vieno mygtuko LED valdikliais, 4 800–5 000 mAh talpos generinių elementų baterijomis ir standartiniais YKK suderinamais užtrauktukais. Tinka reklaminėms prekėms, nuolaidų mažmeninės prekybos kanalams ir kainoms jautriai elektroninei prekybai, kai mažmeninė kaina siekia 60–90 USD. Kokybė šiame lygmenyje labai skiriasi – skirtumas tarp 25 ir 38 USD kainuojančios striukės paprastai priklauso nuo akumuliatoriaus elementų kokybės ir siūlių patvarumo. Šioje lygmenyje sertifikavimas gali apsiriboti pagrindiniu CE/FCC ženklinimu; BSCI/OEKO-TEX sertifikavimas nėra retas.
2 pakopa: vidutinės klasės (38–65 USD už FOB)
Tai yra didžiausias tiekimo kiekis, kurį renkasi dauguma B2B šildomų striukių pirkėjų. Striukės pasižymi kokybišku minkštu arba nailoniniu apvalkalu su DWR danga, 3–5 zonų anglies pluošto šildymu, 3 lygių mygtukiniais arba programėle valdomais valdikliais, 7500 mAh baterijomis su 1 pakopos elementais („Samsung“, LG) ir YKK arba SBS užtrauktukais. Šios striukės paprastai turi visus CE, FCC, RoHS, UN 38.3 ir OEKO-TEX sertifikatus. Mažmeninė kaina siekia 90–160 USD. Šis lygis siūlo geriausią produkto kokybės ir pelno maržos balansą specializuotai mažmeninei prekybai, lauko prekių parduotuvėms ir firminei el. prekybai.
3 pakopa: aukščiausios kokybės techninė įranga (65–90 USD už akciją)
Aukščiausios kokybės striukėse naudojamos techninės 3 sluoksnių vandeniui atsparios, kvėpuojančios membranos (mažiausiai 10 km/10 km), 5–7 zonų šildymas su programėle valdomu nepriklausomu zonų valdymu, 7 500–10 000 mAh išmaniosios baterijos su greitu USB-C PD įkrovimu, visiškai klijuotos siūlės ir aukščiausios kokybės furnitūra. Šios striukės turi išsamius sertifikatus, įskaitant BSCI ir SMETA socialinės atitikties reikalavimus. Mažmeninė kaina siekia 160–280 USD. Tinka techninių lauko prekių mažmenininkams, slidinėjimo reikmenų parduotuvėms, motociklų prekiautojams ir aukščiausios kokybės įmonių darbo drabužių programoms.
4 pakopa: flagmanas / prabanga (90–130 USD ir daugiau už FOB)
Šiuolaikinės šildomų striukių technologijos yra pačios geriausios: aukščiausios kokybės izoliacija (800+ pūkų užpildo galia arba „Primaloft Gold“), 7+ zonų išmanusis šildymas su dirbtinio intelekto valdoma temperatūros adaptacija, 12 000–15 000 mAh baterijos, aukščiausios kokybės audinių paviršiai (matiniai techniniai audiniai, odinės apdailos parinktys) ir visas sertifikatų rinkinys bei gamyklinė atitiktis socialinei atsakomybei. Šioms striukėms paprastai suteikiama 2 metų garantija. Mažmeninė kaina siekia 280–500 USD ir daugiau. Tinka prabangių lauko prekių ženklų gaminiams, universalinių parduotuvių flagmanams ir aukščiausios kokybės verslo dovanoms.
3Kaip užsakymo kiekis veikia vieneto kainą
Šildomų striukių gamybos apimties nuolaidos atitinka nuspėjamą kreivę, kurią lemia medžiagų pirkimo ekonomika, gamybos linijos efektyvumas ir fiksuotų išlaidų amortizacija. Šios kreivės supratimas padeda B2B pirkėjams planuoti savo užsakymų strategiją, kad būtų pasiekta geriausia įmanoma vieneto ekonomika.
| Užsakymo kiekis | Tipinė nuolaida, palyginti su 100 vienetų kaina | Pagrindinis taupymo veiksnys | B2B kontekstas |
|---|---|---|---|
| 50–100 vienetų | Bazinė kaina (be nuolaidos) | Mažos partijos gamybos priemoka | Rinkos tyrimas, prekės ženklo pristatymas, bandomoji analizė |
| 200–500 vienetų | 5–10 % nuolaida nuo bazinės kainos | Audinio minimalus užsakymo kiekis pasiektas; gamybos linijos įrengimas amortizuotas didesniam skaičiui vienetų | Pirmasis pilnas mažmeninės prekybos sezonas, bandomoji įmonių programa |
| 500–1000 vienetų | 10–18 % nuolaida nuo bazinės kainos | Didelio masto audinių kainos, speciali gamybos linija, baterijų kiekio nuolaida | Daugiaparduotuvės mažmeninės prekybos diegimas, vidutinio dydžio įmonių automobilių parkas |
| 1 000–3 000 vienetų | 18–25 % nuolaida nuo bazinės kainos | Konteineriams optimizuotas medžiagų pirkimas, nepertraukiama gamyba, originalios įrangos gamintojų (OEM) komponentų kainodara | Nacionalinė mažmeninės prekybos programa, didelės įmonės sutartis |
| 3 000–10 000+ vienetų | 25–35 % nuolaida nuo bazinės kainos | Individualių komponentų įrankių amortizacija, speciali gamybos komanda, optimizuota logistika | Daugiametė įmonės sutartis, svarbi prekės ženklo partnerystė |
4Paslėptos išlaidos: ko dažnai neįtraukia kainos
Gamyklos sąmata retai kada nurodo bendrą šildomų striukių pristatymo į jūsų sandėlį ar mažmeninės prekybos lentynas kainą. B2B pirkėjai, kurie biudžete numato tik FOB vieneto kainą, nuolat 25–40 % sumažina bendrą išsiuntimo kainą. Štai išlaidos, kurios dažniausiai neįtraukiamos į sąmatas:
- Tarptautinis krovinių gabenimas:Jūrų krovinių gabenimo 20 pėdų konteinerio (maždaug 1 500–2 500 šildomų striukių) kaina iš Kinijos į JAV vakarinę pakrantę svyruoja nuo 2 500 iki 4 500 USD, priklausomai nuo sezono ir kuro priemokų. Į Europą – 3 000–5 500 USD. Mažesnių užsakymų (50–200 vienetų) oro krovinių gabenimo kaina paprastai padidėja 4–8 USD už vienetą. Visada prašykite krovinių gabenimo sąmatos kartu su produkto kainos pasiūlymu.
- Importo muitai ir tarifai:Šildomoms striukėms, klasifikuojamoms pagal HS kodą 6113.00 (drabužiai su elektriniu šildymu), JAV paprastai taikomi 7–12 %, o ES – 12 % muitai. Prieš galutinai sudarydami biudžetą, pasitarkite su muitinės tarpininku dėl tikslios HS klasifikacijos ir muito tarifo.
- Sandėliavimas ir užsakymų vykdymas:Jei negaunate prekių tiesiogiai į savo objektą, trečiosios šalies logistikos (3PL) priėmimas, patikrinimas ir sandėliavimas kainuoja 1–3 USD už vienetą.
- Trečiosios šalies patikrinimas:Užsakymams, viršijantiems 500 vienetų, primygtinai rekomenduojama atlikti patikrą prieš išsiuntimą (SGS, „Bureau Veritas“ arba „Intertek“), kuri kainuoja 500–800 USD. Ši kaina nurodyta už patikrą, o ne už vienetą.
- Pavyzdžių ir prototipų kainos:Priešgamybiniai pavyzdžiai paprastai kainuoja 100–200 USD už vienetą, o grąžinimas atliekamas užsakant didesnį kiekį. Keli mėginių rinkiniai (dažni OEM kūrimo metu) gali padidinti bendrą projekto kainą 500–1 500 USD.
- Sertifikato atnaujinimas:Jei jūsų produkto konfigūracija pasikeičia arba sertifikatai nustoja galioti gamybos metu, atnaujinimo mokesčiai gali svyruoti nuo 500 iki 3000 USD, priklausomai nuo sertifikato apimties. Pasitikrinkite sertifikato galiojimo laikotarpius su savo gamintoju.
5Kaip įvertinti ir derėtis dėl šildomos striukės kainos pasiūlymo
Efektyvios derybos prasideda nuo supratimo, ką lyginate. Gavę pasiūlymus iš kelių gamintojų, naudokite šią sistemą, kad įvertintumėte juos panašiais atvejais:
1 veiksmas: pateikite užklausą dėl detalizuoto išlaidų paskirstymo
Reikalaukite pateikti kainos pasiūlymą pagal kiekvieną prekės ženklą, kuriame būtų atskirtos audinio, šildymo sistemos, akumuliatoriaus, darbo, apdailos ir pakuotės išlaidos. Gamintojas, kuris negali arba nenori pateikti šio suskirstymo, arba slepia pelno maržą, arba neturi išlaidų stebėjimo sistemų, kad galėtų efektyviai valdyti gamybą – abu šie veiksniai kelia susirūpinimą.
2 veiksmas: patikrinkite, ar komponentų specifikacijos atitinka kainas
Kai viena kaina yra 15 % mažesnė nei kita, skirtumas beveik visada slypi komponentuose – žemesnės kokybės audinyje, nesertifikuotuose akumuliatoriuose arba mažiau šildymo zonų. Sukurkite palyginimo skaičiuoklę su kiekvieno komponento specifikacija ir patikrinkite, ar lyginate lygiaverčius produktus. 42 USD kaina už 7 500 mAh „Samsung“ elemento bateriją yra geresnė nei 37 USD kaina už 5 000 mAh generinį elementą.
3 veiksmas: patvirtinkite, kas įtraukta, o kas neįtraukta
Aiškiai paklauskite kiekvieno gamintojo: (a) Ar kainos pasiūlyme yra įtraukti visi sertifikatai? (b) Ar į jį įtrauktas individualus prekės ženklo kūrimas ir pakuotė? (c) Koks yra garantijos laikotarpis ir ką ji apima? (d) Ar pavyzdžių mokesčiai įskaičiuoti į kainą, ar jie yra papildomi? Prieš lygindami kainas, standartizuokite įtraukiamas išlaidas.
4 veiksmas: derėkitės dėl kiekio įsipareigojimo, o ne dėl vieneto kainos
Veiksmingiausias derybų būdas – įsipareigoti dėl 12 mėnesių apimties prognozės, o ne derėtis dėl vieno užsakymo vieneto kainos. Pavyzdžiui: susitarkite dėl 48 USD/vnt. kainos už 100 vienetų užsakymus, nurodydami dokumentuotą apimties lygį, kuris sumažina kainą iki 42 USD/vnt. užsakant 500 vienetų ir 38 USD/vnt. užsakant 1000 vienetų, ir įsipareigokite pasiekti 1000 vienetų ribą per 12 mėnesių. Toks būdas suderina gamintoją su jūsų augimu ir atlygina abiem šalims.
PASSION OUTERWEAR siūloIšsamios OEM/ODM šildomų drabužių kainossu skaidriu sąnaudų suskirstymu, leidžiančiu B2B pirkėjams priimti visapusiškai pagrįstus pirkimo sprendimus.
6Kainos ir kokybės santykis: ką gaunate už kiekvieną kainos tašką
Kiekvienas kainų lygis suteikia konkretų vertės pasiūlymą. Optimalus pasirinkimas priklauso nuo jūsų platinimo kanalo ir tikslinių klientų lūkesčių.
| Didmeninė kaina | Ką gausite | Geriausias kanalas | Bendrojo pelno potencialas |
|---|---|---|---|
| 28–35 USD | Funkcinė šildoma striukė, ribotos funkcijos, bazinis sertifikavimas | Nuolaidų mažmeninė prekyba, reklaminiai ir prekyvietės pardavėjai | 30–40 % pelno marža, kai mažmeninė kaina yra 50–60 USD |
| 42–55 USD | Kokybiška vidutinės klasės šildoma striukė, visi sertifikatai, patikima baterija. | Specializuota mažmeninė prekyba, firminė elektroninė prekyba, įmonių programos | 45–55 % pelno marža, kai mažmeninė kaina yra 90–130 USD |
| 65–85 USD | Aukščiausios kokybės techninė striukė, aukščiausios klasės medžiagos, išmanios funkcijos | Lauko reikmenų mažmenininkai, slidinėjimo įrangos parduotuvės, aukščiausios kokybės darbo drabužiai | 50–60 % pelno marža, kai mažmeninė kaina yra 160–250 USD |
| 95–120 USD | Flagmanas, pažangios technologijos, prabangus pozicionavimas | Universalinės parduotuvės, prabangios lauko prekės, verslo dovanos | 55–65 % pelno marža, kai mažmeninė kaina yra 300–500 USD |
Daugumai B2B pirkėjų, pradedančių pirkti šildomų striukių kategoriją, vidutinės kainos 42–55 USD lygis siūlo geriausią produkto kokybės, sertifikavimo išsamumo ir bendrojo pelno maržos derinį. Pradedant nuo didesnės kainos lygio (premium lygis), rizikuojama apriboti jūsų tikslinę rinką; pradedant nuo mažesnės kainos lygio (pradinis lygis) rizikuojama susidurti su produkto kokybės problemomis, kurios pakenks jūsų prekės ženklui, kol jis neįgis patikimumo.
7OEM ir ODM kainų palyginimas
Pasirinkimas tarp OEM (jūsų dizainas, gamykliniai sprendimai) ir ODM (gamyklos dizainas, jūsų prekės ženklas) turi didelę įtaką sąnaudoms:
- ODM kainodaros pranašumas:15–25 % mažesnė vieneto kaina nei originalios įrangos gamintojų (OEM), turint lygiavertes specifikacijas, dėl gamykloje esančios šablonų bibliotekos, iš anksto kvalifikuotos medžiagų tiekimo grandinės ir gamybos linijos susipažinimo su dizainu. ODM taip pat panaikina šablonų kūrimo mokesčius (500–2000 USD) ir sumažina mėginių ėmimo etapus nuo 2–3 iki 1–2.
- Į biudžetą įtraukti OEM sąnaudų komponentai:Iškarpų kūrimas ir gradavimas (800–2500 USD, priklausomai nuo dizaino sudėtingumo), 2–3 pavyzdžių atrankos etapai (150–300 USD už pavyzdį), individualaus audinio minimalaus užsakymo papildomi mokesčiai, jei jūsų pasirinkto audinio nėra gamyklos standartinėje bibliotekoje, ir ilgesni gamybos terminai (8–12 savaičių, palyginti su 3–5 savaitėmis ODM atveju).
- Hibridinis metodas:Daugelis sėkmingų prekių ženklų pradeda nuo ODM, kad patektų į rinką, o tada, kai gauna pardavimo duomenis ir klientų atsiliepimus, pateisinančius OEM investicijas, perkelia pagrindinius SKU į OEM kūrimą antruoju ar trečiuoju sezonu. Toks metodas sumažina finansinę riziką patvirtinimo etape, kartu išsaugant galimybę vėliau kurti išties diferencijuotus produktus.
Dažnai užduodami klausimai
Gaukite permatomos šildomos striukės kainos pasiūlymą
„PASSION OUTERWEAR“ pateikia detalizuotas FOB kainas su išsamia specifikacija, sertifikavimo dokumentacija ir laipsniškais kiekiais nuo 50 vienetų. Pasidalykite savo produkto reikalavimais – mes atsakysime per 24 valandas pateikdami išsamią kainos pasiūlymą, kurį galėsite įvertinti pagal šį vadovą.
Užklausos dėl kainos Peržiūrėti OEM/ODM kainoraštį

